Görüş ve düşüncelerinizi bize iletin. info@semmuhendislik.com.tr

Mühendislik Danışma Hattı

0216 419 71 18

Biz Kimiz!

Anasayfa Biz Kimiz

SEM Mühendislik & Mimarlık, kurulduğu günden bu yana, “Proje - Üretim – Uygulama” süreçlerini bir bütün olarak ele almakta ve yenilikçi fikirlerle hayata geçirmektedir. Endüstriyel yapılarda, çok katlı binalarda ve tüm özel mimari projelerde, estetiği, güvenliği, ekonomik çözümleri ve kaliteyi optimum sunmaya devam etmek en büyük hedefimiz olmuştur. Bu nedenle yenilenen kurumsal yüzümüz misyonumuzu yansıtmakta ve gücümüze gü...

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz

SEM Mühendislik, sahip olduğu deneyimli inşaat mühendisleri ve mimarlarıyla proje çizimlerini gerçekleştirmekte ve sizlere sunmaktadır.

Hayalinizdeki yapı önce bütün olanakları ile kağıda döküyor, sizlere sunuyor ve beğeniniz taktirinde kısa sürede yapıma geçiyoruz. Tamamlanan yapılarınız konforlu, sağlam ve şık olanaklar ile sizlere teslim edilmektedir.

Hayalinizdeki yapıları projelendirmek ve kısa sürede anahtar teslimini sağlamak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelişen teknolojiden faydalanarak çizdiğimiz 3D uygulamalar ile sahip olacağınız yapıyı en ince ayrıntılarına kadar inceleyebilecek ve yapım aşamasından önce istemediğiniz detayları bildirebileceksiniz.

Projelerimiz

GÜÇBİR JENERATÖR SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
ER-EL MAKİNA YEDEK PARÇA İMALATI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
ARSLAN METAL ENDÜSTİSİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
RAMAZAN RIZA TEZER
AKSOY PLASTİK
ALİ RIZA BELLİ