Görüş ve düşüncelerinizi bize iletin. info@semmuhendislik.com.tr

Mühendislik Danışma Hattı

0216 419 71 18
Hakkımızda Banner

YÜKSELEN MİMARİ DEĞERLER

SEM Mühendislik & Mimarlık, kurulduğu günden bu yana, “Proje - Üretim – Uygulama” süreçlerini bir bütün olarak ele almakta ve yenilikçi fikirlerle hayata geçirmektedir. Endüstriyel yapılarda, çok katlı binalarda ve tüm özel mimari projelerde, estetiği, güvenliği, ekonomik çözümleri ve kaliteyi optimum sunmaya devam etmek en büyük hedefimiz olmuştur. Bu nedenle yenilenen kurumsal yüzümüz misyonumuzu yansıtmakta ve gücümüze güç katmaktadır. SEM Mühendislik & Mimarlık, müşterilerine yüksek kalitede hizmet verebilmek için, rekabetçi bir maliyet anlayışı içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

SEM Mühendislik & Mimarlık, mevcut iş potansiyelini ve verimliliğini artırmak için konusunda uzman teknik elemanları bünyesinde bulundurmaktadır. Teknik kadrosu ile mühendislik alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek için İstanbul İnşaat Mühendisleri Odası (İMO), üniversiteler ve özel kuruluşların vermiş olduğu kurs, konferans, seminer vb. etkinliklere katılarak sektör bünyesindeki başarılı çalışmalarına artan bir ivmeyle devam etmektedir.

SEM Mühendislik & Mimarlık, tüm proje işlemlerinizde tescilli bir proje bürosu olarak hizmet vermektedir. Statik, mimari, elektrik , mekanik ve üç boyutlu projeleriniz SEM proje grubunda yer alan profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Üç boyutlu çizimler ve en son deprem yönetmeliğine uygun statik hesaplamalar sayesinde inşa edilecek yapının bütün detayları son teknolojik yazılımlarla netleştirilir. Malzeme üretiminin ve montajının bu projeler üzerinden yapılması sayesinde de herhangi bir hata ile karşılaşılmaz.

 

 

EKİBİMİZ